Co trzeba przygotować, abym mógł oczarować i rozśmieszyć do łez publiczność? Wszystko zależy od rodzaju występu. Dziś jednak ogólne techniczne informacje. Zapraszam do zapoznania się co zabieram na pokazy.

 

Własny stolik na rekwizyty

 

Jako iluzjonista posiadam wiele przedmiotów niezbędnych do czarowania. Różdżki, sznurki, piłeczki... solniczka, a nawet najprawdziwsze majty! Wszystko to muszę gdzieś przechowywać. Idealnie sprawdza się mój magiczny kufer. A stawiam go na własnym stoliku. Dla mnie to komfort, bo znam wymiary stolika oraz wszystkie jego plusy i minusy. Dla Ciebie komfort, bo nie musisz martwić się poszukiwaniem odpowiedniego stolika.

 

Głośnik i mikrofon na każdy występ

 

Posiadam swój bezprzewodowy głośnik i mikrofon, dzięki czemu nie musisz zamartwiać się sprzętem i masz pewność, że wszyscy wszystko będą dobrze słyszeli. Nie musisz także przygotowywać przedłużacza ani kontaktu. Moje nagłośnienie sprawdzi się idealnie nawet przy 200 osobowej publice. Przy większych pokazach np. plenerowych show, kwestie techniczne ustalamy indywidualnie.

 

Szybkie przygotowanie i rozłożenie

 

W zależności od charakteru pokazu, przyjeżdżam na miejsce odpowiednio wcześnie. Wszelkie rekwizyty w miejscu pokazu rozkładam w ciągu kilku minut. Dzięki temu nie zajmuję na scenie dużo czasu i nie przeszkadzam innym wykonawcom i atrakcjom. Szybkie rozstawienie się to też kluczowa sprawa na urodzinach. W końcu mam być atrakcją, a nie zajmować miejsce i szykować się dłużej niż cała impreza.

 

Miejsce, garderoba i parking

 

Abym mógł wykonać występ potrzebuję troszeczkę wolnej przestrzeni. Urodziny mogę przeprowadzić nawet w małym mieszkaniu. Natomiast pokaz w przedszkolu lub domu kultury wymaga kilku metrów. 3x3 metra spokojnie wystarczą, abym mógł rozstawić kurtynę, stoliki, nagłośnienie. Proszę też o przygotowanie miejsca do przebrania się. Garderobą może być pokój nauczycielski, szatnia czy pusty pokój. Proszę tylko, aby nie była to toaleta! Parking to istotna sprawa. Najlepiej, jeśli mogę podjechać samochodem jak najbliżej miejsca pokazu. To ważne przy wnoszeniu rzeczy i zaoszczędza sporo czasu.

 

Każdy występ jest inny i do każdego podchodzę indywidualnie. Na etapie rozmowy przedstawię Ci szczegółowo i konkretnie to co potrzebuję od Ciebie i powiem co zapewnię ja. Uwierz mi jednak, że ze swojej strony zrobię wszystko, abyś miał jak najmniej na głowie.

 

- - -

 

Co jakiś czas pojawiać się tutaj będzie mój nowy wpis. Dowiesz się między innymi:

 

- dlaczego dzieci kochają sztuczki magiczne?

- jak wygląda występ iluzjonisty od zaplecza?

- dlaczego urodziny z magikiem to dobry pomysł?

- czy pokaz iluzji bez królika może być ciekawy?

 

Znajdziesz tutaj również ciekawostki ze świata iluzji, opisy śmiesznych i ciekawych sytuacji podczas występów, a także wiele innych wpisów związanych ze sztuką iluzji!

Wymagania techniczne - informacji kilka

10 marca 2019

Wyjątkowo komediowe i niesamowicie magiczne pokazy iluzji!

Pozwól się oczarować

Iluzjonista Krystian Bączyński

ZADZWOŃ TERAZ