Nauka sztuk magicznych nie musi być nudna! Moje warsztaty to przede wszystkim dobra zabawa i możliwość poznania kilku sztuk, którymi można oczarować i zadziwić kolegów oraz rodzinę. Jak to wygląda w praktyce?

 

Niesamowite zdolności i super zabawa

 

Sztuki magiczne są fascynujące i każdy chciałby rozgryźć co i jak. Szczególnie dzieci. I to właśnie dla nich skierowane są moje warsztaty, dzięki którym poznają aż 3 magiczne sztuki, dobrze się przy tym bawiąc. Sztuki te nie są trudne do opanowania, dzięki czemu dzieci są w stanie nauczyć się podstaw w ciągu kilkudziesięciu minut.

 

Czarodziejski klimat

 

Dzieci oglądają sporo bajek i filmów, w których wykorzystywane są magiczne sztuki. Moje warsztaty nawiązują do znanych zaklęć, podobnie jak historie, które opowiadam. Dzięki nim pobudzam wyobraźnię i nauka staje się prawdziwą zabawą.

 

Kto może zostać czarodziejem?

 

Sztuk magicznych nauczyć się może każde dziecko! Moje warsztaty są skierowane dla dzieci w wieku od 7 lat. Sztuki są dopasowane do ich wieku i możliwości manualnych. Trzy to naprawdę dobry wynik jak na początek przygody z czarodziejstwem.

 

3 sztuczki w 60 minut

 

Warsztaty trwają 60 minut, podczas których uczę dzieci trzech magicznych sztuk. Każda sztuka to inny rekwizyt, który dziecko wykona samodzielnie lub dostanie ode mnie. Wszystko zależy od wyboru oferty warsztatowej oraz liczności grupy. Jest to czas odpowiedni do nauki. Ciekawe historie nie zanudzą, a wręcz pobudzą dziecięcą wyobraźnie i podsuną wiele ciekawych pomysłów na kolejne sztuki.

 

Zapytaj o magiczne warsztaty ze mną i spraw, aby Twoje dziecko nie tylko zostało oczarowane, ale i samo potrafiło wykonać kilka magicznych sztuk. Kto wie, być może za kilka lat to Twoje dziecko zostanie światowej klasy czarodziejem?

 

- - -

 

Co jakiś czas pojawiać się tutaj będzie mój nowy wpis. Dowiesz się między innymi:

 

- dlaczego dzieci kochają sztuczki magiczne?

- jak wygląda występ iluzjonisty od zaplecza?

- dlaczego urodziny z magikiem to dobry pomysł?

- czy pokaz iluzji bez królika może być ciekawy?

 

Znajdziesz tutaj również ciekawostki ze świata iluzji, opisy śmiesznych i ciekawych sytuacji podczas występów, a także wiele innych wpisów związanych ze sztuką iluzji!

Warsztaty iluzji dla dzieci

24 marca 2019

Wyjątkowo komediowe i niesamowicie magiczne pokazy iluzji!

Pozwól się oczarować

Iluzjonista Krystian Bączyński

ZADZWOŃ TERAZ