Dzieci kochają magiczne sztuki, a w przedszkolu czują się jak w domu. To idealne miejsce na wesoły pokaz iluzji. Przeczytaj i zobacz sam jak wygląda przezabawne show w moim wykonaniu!

 

Bezpieczeństwo przede wszystkim!

 

Przedszkolaki wierzą w czary. Nie wiedzą, że to zręczność dłoni lub sekretne rekwizyty. Chętnie bawią się w małych czarodziejów, próbując naśladować to co widzieli. Dlatego dbam o to co prezentuję. Nie używam ognia, ani niebezpiecznych i ostrych przedmiotów, nie wkładam też żadnych przedmiotów do ust.

 

Masa śmiechu i wspólna zabawa!

 

Dzieci uwielbiają się śmiać. A ja potrafię je rozśmieszyć. Wszystko dlatego, że na pokazie jestem iluzjonistą-niezdarą. Sznurki upadają, różdżki się psują, a ja często tego nie zauważam. Dzieci mają niezły ubaw, upominają mnie i podpowiadają. Na szczęście finalnie wszystko się udaje.

 

Charyzma, czyli duże dziecko.

 

Przedszkolaki przychodzą do sali jak na każde inne przedstawienie. Ja jednak wszystkich od progu witam, uśmiecham się, a jak mamy kilka minut przed występem, rozmawiam z nimi. Aktualne bajki, nowe zabawki to rzeczy bardzo ważne dla dzieci. Staram się być na bieżąco, dzięki czemu dzieci wiedzą, że jestem jednym z nich i występ jest jeszcze bardziej wesoły.

 

Niezapomniane wrażenia!

 

Pokaz iluzji to dla dzieci duże przeżycie. Widzą rzeczy, które na co dzień oglądają jedynie w bajkach. Wesoły pan, prezentuje sztuki, które udają się tylko gdy mu pomogą. Są i czują się bardzo ważni i odpowiedzialni za przebieg pokazu. To emocje, które zostaną zapamiętane na bardzo, bardzo długo.

 

Nauka przez zabawę.

 

Przedszkolaki bardzo szybko się uczą i chłoną wszelką wiedzę. Dbam o to co mówię i jak mówię. Moje sztuki nie tylko rozśmieszają i zadziwiają, ale także uczą. Podczas występu dzieci powtarzają kolory, liczą, a także uczą się podstawowych zwrotów grzecznościowych. W takim wydaniu nauka to super zabawa!

 

Zamów i Ty wesoły pokaz iluzji do przedszkola. To wyjątkowa atrakcja, która nie tylko rozbawi, ale i nauczy. Zadzwoń teraz i spraw, aby dzień w przedszkolu był prawdziwie magiczny!

 

- - -

 

Co jakiś czas pojawiać się tutaj będzie mój nowy wpis. Dowiesz się między innymi:

 

- dlaczego dzieci kochają sztuczki magiczne?

- jak wygląda występ iluzjonisty od zaplecza?

- dlaczego urodziny z magikiem to dobry pomysł?

- czy pokaz iluzji bez królika może być ciekawy?

 

Znajdziesz tutaj również ciekawostki ze świata iluzji, opisy śmiesznych i ciekawych sytuacji podczas występów, a także wiele innych wpisów związanych ze sztuką iluzji!

Pokaz iluzji w przedszkolu

24 lutego 2019

Wyjątkowo komediowe i niesamowicie magiczne pokazy iluzji!

Pozwól się oczarować

Iluzjonista Krystian Bączyński

ZADZWOŃ TERAZ