O mnie i o blogu

Drogi czytelniku, witam Cię serdecznie w moich stronach... to znaczy na mojej stronie. Jest mi bardzo miło, że zechciałeś odwiedzić adres krystian-baczynski.pl , a teraz czytasz mój pierwszy wpis.

 

Sztuka iluzji bardzo mnie fascynowała.

 

Nazywam się Krystian Bączyński i odkąd tylko pamiętam sztuka iluzji bardzo mnie fascynowała. Zacząłem więc ćwiczyć magiczne sztuki i w 2009 roku wykonałem swój pierwszy występ. Od tamtej pory pokazy iluzji stały się dla mnie nie tylko pasją, ale i sposobem na życie.

 

Masa śmiechu dla dzieci i dorosłych.

 

Moje pokazy to przede wszystkim dobra zabawa. Specjalizuję się w występach dla dzieci oraz show rodzinnych. Jeśli więc szukasz atrakcji, która zaangażuje publiczność, rozbawi do łez, a przy tym zadziwi - zapraszam do kontaktu. Ale nie tego w ścianie!

 

Ponad 150 występów rocznie w całej Polsce!

 

Każdego roku wykonuję ponad 150 występów w całej Polsce. Odwiedzam domy kultury, hotele, biblioteki i kluby sportowe. Rozśmieszam dzieci na koloniach i feriach. Czaruję w przedszkolach oraz szkołach. Swoje przedstawienia wykonuję również na scenach plenerowych, festynach, piknikach. Wielokrotnie zadziwiam magicznymi sztukami gości galerii handlowych, uatrakcyjniam urodziny w salach zabaw, a czasem i w domach prywatnych.

 

O czym będzie blog?

 

Co jakiś czas pojawiać się będzie mój nowy wpis. Znajdziesz tutaj ciekawostki ze świata iluzji, opisy śmiesznych i ciekawych sytuacji podczas występów, a także wiele innych wpisów związanych ze sztuką iluzji i ze mną.

 

Magicznie pozdrawiam,
Krystian Bączyński

01 września 2019

KrystianBĄCZYŃSKI

Pokazy Iluzji na Imprezę
wyślij
wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Napisz do nas

LEGERDEMAIN Krystian Bączyński
NIP: 573-28-76-007
Cała Polska

https://krystian-baczynski.pl
tel. +48 728 327 553
email: iluzja.baczynski@gmail.com

Częstochowa, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Rybnik, Ruda Śląska, Tychy, Chorzów, Wisła, Szczyrk. Kraków, Łódź, Wrocław, Radom, Kielce, Rzeszów, Opole, Kalisz, Zakopane, Sandomierz, Śląsk.