Drogi czytelniku, witam Cię serdecznie w moich stronach... to znaczy na mojej stronie. Jest mi bardzo miło, że zechciałeś odwiedzić adres iluzjonistadladzieci.pl , a teraz czytasz mój pierwszy wpis.

 

Sztuka iluzji bardzo mnie fascynowała.

 

Nazywam się Krystian Bączyński i odkąd tylko pamiętam sztuka iluzji bardzo mnie fascynowała. Zacząłem więc ćwiczyć magiczne sztuki i w 2012 roku zadebiutowałem na scenie. Od tamtej pory pokazy iluzji stały się dla mnie nie tylko pasją, ale i sposobem na życie.

 

Masa śmiechu dla dzieci i dorosłych.

 

Moje pokazy to przede wszystkim masa śmiechu, dlatego specjalizuję się w występach dla dzieci oraz show rodzinnych. Jeśli więc szukasz atrakcji, która zaangażuje publiczność, rozbawi do łez, a przy tym zadziwi - zapraszam do kontaktu, ale nie tego w ścianie!

 

Ponad 200 występów rocznie w całej Polsce!

 

Każdego roku wykonuję ponad 200 występów w całej Polsce. Odwiedzam przedszkola, szkoły, biblioteki i kluby sportowe. Rozśmieszam dzieci na koloniach czy feriach, czarując w hotelach i domach wczasowych. Swoje przedstawienia wykonuję również na scenach plenerowych, festynach i w domach kultury. Wielokrotnie zadziwiam magicznymi sztukami gości galerii handlowych, uatrakcyjniam urodziny w salach zabaw, ale i domach prywatnych.

 

Moje show sprawdzi się wszędzie tam, gdzie publiczność oczekuje niecodziennej rozrywki w rodzinnym wydaniu!

 

- - -

 

Co jakiś czas pojawiać się tutaj będzie mój nowy wpis. Dowiesz się między innymi:

 

- dlaczego dzieci kochają sztuczki magiczne?

- jak wygląda występ iluzjonisty od zaplecza?

- dlaczego urodziny z magikiem to dobry pomysł?

- czy pokaz iluzji bez królika może być ciekawy?

 

Znajdziesz tutaj również ciekawostki ze świata iluzji, opisy śmiesznych i ciekawych sytuacji podczas występów, a także wiele innych wpisów związanych ze sztuką iluzji!

O mnie i o blogu

31 grudnia 2018

Wyjątkowo komediowe i niesamowicie magiczne pokazy iluzji!

Pozwól się oczarować

Iluzjonista Krystian Bączyński

ZADZWOŃ TERAZ