Spraw, aby urodziny Twojego dziecka były wyjątkowe! Zapraszam Cię do zapoznania się z programem magiczne urodziny, który może zagościć w Twoim domu!

 

Angażujące dzieci, pełne śmiechu i magii show!

 

Magiczne Urodziny to show, które rozbawi do łez zarówno dzieci jak i dorosłych. Ogromne poczucie humoru połączone z nieco niezdarną postacią, którą tworzę na scenie, sprawia, że dzieci mają mnóstwo okazji do śmiechu i komentowania tego co się dzieje. Oczywiście wszystkie sztuki, za pomocą dzieci w czarodziejski sposób się udają. Efekt zaskoczenia gwarantowany!

 

Twoje dziecko wykona magiczną sztukę i zostanie gwiazdą pokazu!

 

Mój występ to połączenia animatora-clowna-iluzjonisty. Angażuję dzieci, rozśmieszam, zadziwiam i zapraszam je do bezpośredniej pomocy. Solenizant na pokazie wykona dwie magiczne sztuki, dzięki czemu on i goście zapamiętają te urodziny jako prawdziwie magiczne i wyjątkowe.

 

Występ w Twoim domu, ogrodzie, sali zabaw, restauracji...

 

Pokaz nie wymaga dużo miejsca, mam ze sobą mały stoliczek oraz walizkę, w której mam wszystkie potrzebne rzeczy. Pokaz może odbyć się niemal w każdych warunkach. Nawet w niedużym mieszkaniu. Zawsze mam ze sobą zestaw nagłośnieniowy, aby wszyscy wszystko dobrze słyszeli :) A na występach jest naprawdę głośno!

 

Upominki dla wszystkich dzieci!

 

Dla wszystkich dzieci po pokazie wspólnie z solenizantem wyczarujemy cukierki. Każde dziecko będzie mogło przybić mi piąteczkę, dostanie ode mnie pamiątkową pocztówkę, a solenizant specjalny, imienny dyplom!

 

Dzieci kochają iluzję, a ta pobudza kreatywność i wyobraźnię, co jest bardzo ważne w rozwoju dziecka. Moje wesołe pokazy bawią i uczą.

 

Zapytaj o aktualną ofertę już dziś i spraw, aby urodziny Twojego dziecka były prawdziwie magiczne!

 

- - -

 

Co jakiś czas pojawiać się tutaj będzie mój nowy wpis. Dowiesz się między innymi:

 

- dlaczego dzieci kochają sztuczki magiczne?

- jak wygląda występ iluzjonisty od zaplecza?

- dlaczego urodziny z magikiem to dobry pomysł?

- czy pokaz iluzji bez królika może być ciekawy?

 

Znajdziesz tutaj również ciekawostki ze świata iluzji, opisy śmiesznych i ciekawych sytuacji podczas występów, a także wiele innych wpisów związanych ze sztuką iluzji!

Magik na urodziny

13 stycznia 2019

Wyjątkowo komediowe i niesamowicie magiczne pokazy iluzji!

Pozwól się oczarować

Iluzjonista Krystian Bączyński

ZADZWOŃ TERAZ