Bycie iluzjonistą to nie tylko pojawianie i znikanie różnych przedmiotów. To również nie tylko zadziwianie i prezentowanie rzeczy, pozornie sprzecznych z prawami, które znamy. Bycie iluzjonistą to również podróże. I to im się dziś przyjrzymy.

 

Na jakim terenie Pan działa?

 

To często pojawiające się pytanie, na które chciałbym odpowiedzieć również tutaj. Występuję w CAŁEJ POLSCE, ale i chętnie zawitam za granicę. Moje show to ja, a nie rekwizyty. Jeśli więc drogi kliencie, chcesz, abym to ja oczarował Twoją imprezę, rozbawił dzieci i dorosłych do łez, a także wielokrotnie zadziwił magiczną sztuką - dojadę!

 

A czy nad morzem Pan występuje?

 

Tak, ale nie codziennie. Niestety nie opanowałem jeszcze sztuki z teleportacją ;) Nie potrafię pojawić się też w dwóch miejscach jednocześnie... chociaż może i potrafię? W różnych miesiącach bywam w różnych miejscach. Nierzadko zdarzają mi się tak zwane trasy. Kiedy jestem w pobliżu znikają koszty dojazdu, co jest z pewnością dobrą sztuką! Warto więc dzwonić i pytać. Kto wie, gdzie będę za miesiąc?

 

Czy podróżowanie się Panu nie znudziło?

 

Każdego miesiąca spędzam w samochodzie bardzo dużo czasu. Staram się jednak ten czas wykorzystać jak tylko się da. Podróżując z występu na występ mam czas, aby pomyśleć nad nową sztuczką, uatrakcyjnić te, które wykonuję obecnie, a także powymyślać żarty i żarciki, które są w moich pokazach bardzo ważne :) Przy okazji zwiedzam Polskę. W zdecydowanej większości podziwiam nasz kraj tylko zza okna, ale i tak jest bardzo ciekawie!

 

A pokazy za granicą?

 

Owszem, owszem. Zdarzały się i takie magiczne okoliczności. Chętnie pojawię się wszędzie tam, gdzie zostanę zaproszony! Mój magiczny kuferek zmieści się nawet do najmniejszego samolotu. Jeśli więc mieszkasz za granicą i szukasz atrakcji dla Polaków - śmiało!

 

Zapraszam więc do kontaktu i podania swojej lokalizacji. Jeśli tylko czas pozwoli to przyjadę i oczaruję Twoje wydarzenie!

 

- - -

 

Co jakiś czas pojawiać się tutaj będzie mój nowy wpis. Dowiesz się między innymi:

 

- dlaczego dzieci kochają sztuczki magiczne?

- jak wygląda występ iluzjonisty od zaplecza?

- dlaczego urodziny z magikiem to dobry pomysł?

- czy pokaz iluzji bez królika może być ciekawy?

 

Znajdziesz tutaj również ciekawostki ze świata iluzji, opisy śmiesznych i ciekawych sytuacji podczas występów, a także wiele innych wpisów związanych ze sztuką iluzji!

Magiczne podróże

07 kwietnia 2019

Wyjątkowo komediowe i niesamowicie magiczne pokazy iluzji!

Pozwól się oczarować

Iluzjonista Krystian Bączyński

ZADZWOŃ TERAZ