Można powiedzieć, że iluzjonista często chowa... królika do cylindra! Jak to wygląda naprawdę? Czy magik używa mnóstwa kieszeni, luster, zapadni i gry świateł? Przekonaj się sam!

 

Występ w Twoim domu, a wymagania techniczne!

 

Moje występy to przede wszystkim ogromna dawka humoru. Program urodzinowy (o którym więcej przeczytasz TUTAJ) prezentuję w ogrodach, domach i mieszkaniach. Miejsce jest ograniczone, dlatego program został przeze mnie specjalnie przygotowany. Mieści się on w jednej walizce, dzięki czemu na miejscu występu nie robię zamieszania. Wchodzę i od razu zaczyna się show!

 

Asystentki odwracające uwagę od najważniejszego.

 

Do pomocy przy magicznych sztukach angażuję i zapraszam dzieci. Wspólnie wykonujemy czarodziejskie sztuki, które mi nie zawsze wychodzą. Rolę asystenta czy asystentki przejmuje więc zaproszone dziecko z publiczności. Nie odwraca ono jednak uwagi od najważniejszego, a jako przedstawiciel publiczności doświadcza iluzji bezpośrednio. Magia często dzieje się właśnie w dłoniach asystentów!

 

Lustra, dym i światła. Technika sceniczna to magia.

 

Odpowiednia technika sceniczna może być prawdziwie magiczna. Na moich występach to jednak tylko dodatek, budujący klimat i wprowadzający gości moich występów w wyjątkowy nastrój. Nie zawsze jednak istnieje możliwość wykorzystania takiego sprzętu. Małe mieszkanko pełne gości nie jest odpowiednim miejscem do używania ciężkiego dymu, stroboskopu czy montowania podnośników scenicznych.

 

Podwójne dno i niekończąca się pojemność kieszeni.

 

Kieszenie są dla widzów zawsze bardzo podejrzane. Mi służą do przechowywania różnych przedmiotów, dzięki czemu mogę wystąpić w prawie każdych warunkach! Chcąc jednak pokazać jak to wygląda "od kuchni" przygotowałem specjalną magiczną sztukę, gdzie wspólnie z widzem prezentujemy możliwości takiej kieszeni. A co z niej można wyczarować, to już tajemnica.

 

Do każdego występu podchodzę indywidualnie, dobierając odpowiedni program, czas trwania oraz repertuar. Chętnie pomogę i Tobie! Zapraszam do współpracy.

 

- - -

 

Co jakiś czas pojawiać się tutaj będzie mój nowy wpis. Dowiesz się między innymi:

 

- dlaczego dzieci kochają sztuczki magiczne?

- jak wygląda występ iluzjonisty od zaplecza?

- dlaczego urodziny z magikiem to dobry pomysł?

- czy pokaz iluzji bez królika może być ciekawy?

 

Znajdziesz tutaj również ciekawostki ze świata iluzji, opisy śmiesznych i ciekawych sytuacji podczas występów, a także wiele innych wpisów związanych ze sztuką iluzji!

Iluzjonista Częstochowa

27 stycznia 2019

Wyjątkowo komediowe i niesamowicie magiczne pokazy iluzji!

Pozwól się oczarować

Iluzjonista Krystian Bączyński

ZADZWOŃ TERAZ